Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Регіональна реклама

     В сучасному світі комерції важливу роль відіграє реклама товарів і послуг. Сама вона глобалізує наш світ, робить його тісним і водночас створює велетенський ринок. Українці лише розпочинають втягуватися у ці процеси. Та вже зараз кожен громадянин України розуміє, що для того щоб заробити гроші, щоб просто вижити і утримати свою сім’ю, потрібно володіти інформацією, знати де можна дешево і зручно придбати найбільш якісний товар, скористатися більш якісною і більш дешевою послугою, знайти краще оплачувану роботу і т.д. Пошук товарів і послуг, вільних вакансій та ін.. здійснюється у різноманітних газетах рекламних і приватних оголошень. Проте в останні кілька років спостерігається чітка тенденція до того, що всі рекламні агентства, засоби масової інформації намагаються пропонувати свої послуги через мережу Інтернет.

     Реклама в Інтернеті є дешевшою для рекламодавців, а іноді і безкоштовною, а з кожним днем дедалі більше потенційних покупців і клієнтів заходять саме на електронні дошки оголошень, сайти електронних аукціонів та магазинів. І тут для рекламодавців виникають проблеми – де розмістити свої оголошення про продаж товарів і послуг, про вільні вакансії і про продаж нерухомості, про різноманітні заходи та події. Звичайно у великих містах – Києві, Севастополі, обласних центрах є сайти, які спеціалізуються на оголошеннях для мешканців свого міста, а що робити жителям районних центрів, сіл? Не рекламувати, хай і безкоштовно на київському сайті те що скажімо у Мукачевому, Коломиї чи в Бродах відбудеться виставка–продаж сільськогосподарської продукції, комп’ютерної техніки і т.д. Адже шансів на те, що хтось витратить значні кошти на транспортування такої продукції  скажімо до Донецька чи Феодосії досить малі. А тому орієнтуватися потрібно на справді потенційних покупців – жителів свого регіону, області, району, міста, села.

     Саме тому, найбільш правильним рішенням для рекламодавців буде розміщення власних оголошень та реклами на регіональних сайтах, які заздалегідь орієнтовані на окремий регіон. Найбільш чітко позиціонує рекламу по відношенню до регіону банерна та контекстна реклама.

     Наша агенція має ексклюзивне право на розміщення рекламної інформації на проектах Прикарпатського порталу, що буде найбільш перспективно для аудиторії Прикарпатського регіону, чи навіть якогось конкретного району Івано-Франківської області.

     Крім цього, Ви маєте можливість скористатись нашими послугами по розробці та проведенню рекламних кампаній з врахуванням регіонального таргетингу по Україні та окремих територій близького та далекого зарубіжжя.

Замовити регіональну рекламу