Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Розробка та виготовлення Інтернет сайтів

     Створення власного інтернет-сайту — важливий крок компанії до розширення кордонів власного бізнесу та здобуття нової аудиторії! Якщо Вам замало аудиторії покупців, яка обмежується кількома кварталами біля Вашого офісу чи магазину, або Вашого міста – Вам терміново потрібен свій сайт!

     Зазвичай розробка веб-сайту — це створення маркетингового інструменту, призначеного стимулювати попит на певні послуги чи продукцію, або інформаційного ресурсу, спрямованого на те, щоби донести до цільової аудиторії необхідну інформацію, або створення сервісного ресурсу, який би вирішував завдання з надання певних послуг зацікавленим відвідувачам. При цьому, варто пам'ятати, що розробка сайту, який може якісно виконувати всі ці функції, — процес досить складний і потребує високого професійного виконання. Нагадаємо переваги: сайт - це "всезнаючий менеджер", робочий графік якого 24 години на день, 7 днів на тиждень, 12 місяців на рік, 365 днів на рік; скорочення витрат або створення прибутку; всесвітній доступ; систематизація, організація і контроль робочого процесу та інші.

     Багато великих компаній та приватних бізнесменів виявили нову перевагу – маючи свій сайт, не треба мати престижних представництв в центральній частині міста, адже можна мати свій інтернет-сайт з магазином та складом на околиці міста. Необхідні товари, які замовляють покупці, доставляються додому, і, всі у виграші – продавець економить гроші за оренду дорогих офісів та магазинів, заробітну плату обслуговуючого персоналу та менеджерів, а покупець економить свій час. І це все при тому, що вартість не змінюється для покупця, хоч собівартість значно зменшується для продавця!

     Наша рекламна агенція надає послуги з розробки та створення зручних інструментів для процвітання Вашого бізнесу! У нас працюють аналітики, які вивчають бізнес клієнта та його конкурентів, цільову аудиторію, особливості ринку, на якому він працює і створюють рекомендації, які потрібні для того, щоб майбутній проект став комерційно успішним.

     За тривалий час існування та роботи на ринку надання послуг в Інтернеті у нас сформувались певні положення роботи. На наш погляд, інтернет-сайт має володіти певними якостями:

     Сайт має бути орієнтований на продаж товарів чи послуг. Ми створюємо сайти, де вся інформація спрямована на те, щоб навіть випадковий відвідувач сайту зацікавився запропонованими товарами чи послугами. Якщо відвідувач зацікавився тематикою проекту, то він повинен якнайшвидше знайти той товар, який йому потрібен.

     Сайт повинен бути орієнтований на надання послуг (сервісу). Якщо Ви скорочуєте витрати на обслуговування Ваших клієнтів, партнерів, дилерів чи офісу за допомогою інтернет-сайту, значить, інвестування в новітні технології дало відповідний ефект. Маючи свій сайт, вже не потрібно витрачати від тисяч до сотень тисяч доларів на поточні витрати оренди приміщень, на навчання персоналу та виплату заробітньої плати – інтернет-бізнес може обслуговувати навіть при великій завантаженості замовленнями всього кілька чоловік. А витрати на підтримку сайту і зовсім копійчані, - Ви досі не бачите переваг?

     Сайт повинен бути масштабованим. Сайт — це частина бізнесу, перенесена в Інтернет. Бізнес має властивість рости. Часто інтернет-сайти не встигають за зростанням бізнесу, швидко «старіючи» морально і технічно. Сайт має просувати продукцію (послуги) компанії в Інтернет. Для цього оптимально підходить супровід сайтів на протязі часу його існування спеціалістами по оптимізації та рекламними менеджерами.  За рахунок постійної підтримки, ведення розсилок та інформування про Ваш бізнес користувачів Інтернету Ваш сайт буде постійно збільшувати постійну аудиторію, а за рахунок цього збільшуватимуться продажі товарів чи послуг.

     Якщо ви зацікавлені в співпраці з нами, або у вас є якісь питання - ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку, і ми завжди будемо раді Вам допомогти. Консультації – БЕЗКОШТОВНО, поради – ЗА ДЯКУЮ!

--------------------------------------------------------------------------------

Розробка веб сайтів

     Як кажуть, - яка буде ідея і її втілення – такі будуть результати. Чим краще продумати ідею, мету сайту та способи їх втілення на цільовому ринку – тим швидше Ви отримаєте бажані результати. Розробка веб-сайту складається з кількох етапів:

  • розробка концепції;
  • підготовка технічного завдання;
  • розробка дизайну;
  • розробка програмного забезпечення;
  • верстка та наповнення бази даних і сторінок проекту;
  • тестування сайту, виправлення помилок та побажань замовника;
  • здача сайту замовнику

Розробка концепції
     На першому етапі визначаються цілі та завдання сайту, його цільова аудиторія, загальні принципи подачі інформації для відвідувача. Далі обговорюється загальне оформлення сайту, описуються основні вимоги до нього, складається орієнтовна ціна проекту.

     Підготовка технічного завдання. Технічне завдання - обов'язковий документ, без розробки якого не можна побудувати будь-який складний сайт. В технічному завданні детально описується структура, навігація, функціональні можливості, вимоги до дизайну і формату даних. Визначається перелік програмних модулів, які необхідно розробити, після чого затверджується документ, що конкретизує зміст і оформлення сайту. Чим складніший сайт, тим складніше технічне завдання.

     Розробка дизайну. Дизайн розробляється у відповідності до побажань замовника, з врахуванням елементів фірмового стилю та логотипу. Оригінальність та складність дизайну напряму залежить від його ціни.

     Розробка програмного забезпечення. Вартість розробки програмного забезпечення напряму залежить від його складності, гнучкості, можливості легко модифікувати.

     Верстка та наповнення бази даних. Ціна наповнення сайту інформацією напряму залежить від того, в якому вигляді подаються вихідні дані. Переважно вноситься кілька десятків позицій в сайт, решту вносить замовник в процесі роботи з адміністративною частиною сайту.

     Розробка сайтів – це ремесло, перехідне в мистецтво. Створення сайту – це процес, над яким працює команда професіоналів (дизайнерів, художників, маркетологів, програмістів і менеджерів) в тісному контакті з представником замовника. Створити сайт на гідному рівні - це не тільки створити зручний інтерфейс. Головне завдання - зробити з веб-сервера-ресурсу ефективний інструмент для заробляння грошей.

     При розробці ми використовуємо найсучасніші технології і пропонуємо своїм клієнтам найкращі рішення. Наше завдання - не тільки створення дійсно якісного і продуманого Вашого представництва в мережі Інтернет і подальший його розвиток, але і залучення нової аудиторії, зацікавленої у Вашій продукції. Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки повний спектр послуг із створення сайту, але і всі наші знання і уміння в області Інтернет-маркетингу та реклами.

     Ми створюємо сайти, максимально зручні як користувачам, так і пошуковим системам. Крім того, ми забезпечуємо сайти достатньою кількістю модулів, необхідних для того, щоб сайт приносив реальний прибуток.

Ціни на розробку та створення веб сайтів

Тип сайту

Короткий опис

Характеристики

Терміни
виконання

Вартість,
у.о.

Адміністрування

Кількість сторінок

PHP

Flash

ВІЗИТІВКА

Мінімальна інформація про Вашу компанію та її послуги

-

1-10

-

-

від 2 днів

від 40

ЕЛЕКТРОННИЙ БУКЛЕТ

Вся інформація про Вашу компанію та її послуги, використання скриптів, аплетів

-

10-30

+

-

від 7 днів

від 80

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Повнофункціональний інформаційний сайт Вашої компанії, опитування, форма зворотнього зв’язку, скрипти

+

30-100

+

+

від 14 днів

від 120

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Повністю функціональний інтернет-магазин

+

необмежено

+

+

від 14 днів

від 250

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТЕМАТИЧНИЙ САЙТ

Повністю функціональний інформаційний сайт на задану тематику зі зручним адмініструванням

+

необмежено

+

+

від 14 днів

від 100

ФОРУМ

Інформаційний сайт для спілкування, зручне адміністрування

+

необмежено

+

-

від 14 днів

від 40

ПОРТАЛ

Комплекс споріднених сайтів виконаних в одному корпоративному стилі

+

необмежено

+

+

від 60 днів

від 1000

     Мова виконання проектів – російська або українська. Якщо Ви бажаєте мати сайт на двох мовах – доплата 35 % від вартості замовлення. Якщо ж Вашому сайту необхідно мати версію ще на інших мовах - вартість залежить від складності текстів, їх кількості та самої мови (зрозуміло, що вартість версії сайту на корейській мові буде на порядок відрізнятись від вартості польської версії).

     Також можливе інформаційне наповнення Ваших проектів статтями, новинами чи іншою інформацією. Ви можете самостійно вибрати необхідні способи наповнення нових чи вже існуючих проектів, ознайомившись з прейскурантами, або одержати вичерпну консультацію зв’язавшись через форму зворотнього зв’язку.

Замовити розробку та виготовлення інтернет-сайту