Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Пошукова оптимізація

     SEO або пошукова оптимізація сайту – комплекс заходів по управлінню зовнішніми і внутрішніми чинниками, спрямований на підвищення позицій сайту в пошукових системах. Основні внутрішні чинники - це структура і текстовий зміст сторінок сайту, посилальна структура сайту, налаштування веб-сервера та багато інших факторів. Під зовнішніми чинниками мається на увазі кількість і "якість" посилань на Ваш веб-сервер - ресурс, "авторитетність" Вашого сайту з точки зору пошукових систем, реєстрація сайту в тематичних каталогах. Після проведення комплексу робіт з оптимізації вірогідність знаходження Вашого сайту в пошукових системах зростає у декілька разів, а кількість відвідувачів може зрости на 200-1000%.

     Пошукова оптимізація може послужити постійним джерелом збільшення кількості відвідувачів (90% користувачів знаходять нові сайти через пошукові системи; 55% онлайн покупок і замовлень здійснюються на сайтах, знайдених через "пошуковики"). Високий рівень довіри до пошукових систем дозволяє отримати великий відсоток конвертації відвідувачів в покупців, а вартість залучення одного відвідувача мінімальна.

     Люди, які потрапляють на сайт через пошукові системи це цілеспрямовані користувачі мережі, які вже сформували свої інтереси і шукають саме той товар (послугу), який Ви пропонуєте; саме тому пошукова оптимізація є джерелом найбільш якісних відвідувачів для Вашого сайту. Роботи з позиціонування сайту в пошукових системах - це один з найбільш важливих заходів щодо залучення цільової аудиторії.

     Ми надаємо послуги з комплексного просування Вашого веб-сайту у всіх найбільш популярних світових, російських і українських пошукових системах: Google, Yandex, Rambler, Aport, Mail.Ru, Bigmir.net, Meta і ін. Ми не гарантуємо виведення Вашого сайту на перше місце по певному запиту, але обов'язково забезпечимо збільшення кількості відвідувачів з пошукових систем у декілька разів.

Для чого потрібна реклама (оптимізація) сайту?

     Станом на 2006 рік, як повідомила компанія CNN, в Інтернеті налічувалося близько 100 млн. інтернет сайтів - а це вдвічі більше, ніж у 2004 році. Сайт можна порівняти з зіркою на небі, і чи засяє вона так, щоб її побачили, залежить від того, наскільки ефективним буде просування сайту в пошукових системах та інша інтернет-реклама. Щороку спостерігається чимраз більший розвиток Інтернету, що супроводжується зростанням рекламних бюджетів, які витрачаються на пошукову оптимізацію проектів.

     Результатом ефективної реклами сайту є збільшення пошукового трафіку, зростання фактору впізнавання сайту, брендінг та конвертування відвідувачів у клієнтів.  В наш час замало мати просто якісний сайт, який продає унікальні товари чи послуги, - навіть універсальні пропозиції не будуть на перших сторінках пошуковиків, за рахунок того, що багато оптимізованих сайтів посідають перші місця. Доводиться проводити ряд заходів, для підвищення рейтингу та ранжування сайту по відношенню до пошуковиків, що і пропонується спеціалістами нашої мережі.

Оптимізація сайту - це точний інструмент маркетингу

     Пошукова оптимізація сайту є дуже точним інструментом інтернет маркетингу і одним з найбільш перспективних видів інтернет реклами. При формуванні стратегії інтернет маркетингу не випадково завдання з пошукового просування сайту виникає все частіше, адже багато брендів вже визнали безумовну ефективність цього виду реклами в Інтернеті.

     Для наших спеціалістів просування сайту в пошукових системах - це не просто робота над збільшенням його відвідуваності; для нас просування сайту — це тонке всебічне налаштування та оптимізація сайту під вимоги пошукових систем. Та попри це, ми ніколи не забуваємо, що, перш за все, ми працюємо для людей, тому наші проекти завжди проходять стадію тестування на предмет відповідності очікуванням цільової аудиторії.

 

Чому саме ми? Чим наші послуги унікальні?

     Останнім часом з’являється багато SEO-фірм, рекламних агенцій, дуже багато людей пишуть про те, які вони спеціалісти і як вони багато вміють – Вам пропонують велику кількість послуг для оптимізації Ваших сайтів, в загальних словах говориться про переваги замовлень саме у їхній агенції, йде інформаційне наповнення та пояснення механізмів. Питання – чи бачили Ви на сайтах таких сервісів перелік послуг, чи прайсів з вказанням інструментів просування сайтів, які Ви можете використати самостійно? Гарантія 100 % - не бачили! Всі обмежуються загальними фразами про послуги, але не вказують механізми та інструменти, які будуть задіяні.

     Перевагою мережі наших агенцій є наявність наступних напрямків послуг:
1. Ви можете САМОСТІЙНО використати свої знання по втіленню своїх рекламних кампаній, - для цього Вам пропонуються прейскуранти послуг по окремих тематичних сайтах чи послугах;
2. Ви можете САМОСТІЙНО скористатись готовими пакетами послуг, розроблених нашими спеціалістами;
3. Ви можете доручити втілення своїх рекламних кампаній, а також створення чи просування сайтів команді молодих прогресивних професіоналів, які вже мають великий досвід по втіленню подібних Вашим проектів.

     Для того, щоби переконатись чому варто працювати з нами  - рекомендуємо ознайомитись з нашим портфоліо, а якщо Вас цікавить якесь питання – скористайтесь формою зворотнього зв’язку.

 

     Спеціалістами нашої агенції виконується ряд наступних послуг, спрямованих на SEO-просування Ваших інтернет-ресурсів:

  • Пошукова оптимізація за окремими ключовими словами
  • Збільшення Google PageRank
  • Збільшення характеристики Yandex тИЦ
  • Збільшення кількості відвідувачів

 

     Якщо Ви представник рекламної агенції, студії дизайну чи SEO-студії  – для Вас є великий вибір оптимізаторських інструментів для самостійної розкрутки та просування необхідних проектів – скористайтесь детальними прайсами по окремих послугах.

 

Мінімальне замовлення – 50 у.о.  Для рекламних агенцій існує гнучка система знижок.

Замовити цільове просування сайту