Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Аналіз конкурентного ринку

     В Україні стрімкими темпами розвивається малий та середній бізнес, що призводить до появи дуже гострої конкуренції. Це найбільше помітно для сфер, які вважаються прибутковими та популярними (туризм, нерухомість, юридичні послуги, авто, банківські послуги, ремонт і т. д.), але характерно для всіх сфер без винятку. Бути монополістом у якійсь галузі зараз вже стало просто неможливо, адже конкурентних фірм є надзвичайно багато, всі боряться за клієнта, демпінгують, проводять чесний і чорний піар, впроваджують нову продукцію, рекламуються та роблять все, щоби Вашому бізнесу довелося або змінити напрям діяльності, або покинути ринок. Адже конкуренція - це боротьба між приватними товаровиробниками за вигідніші умови виробництва та збуту товарів, і, лише найсильніші та  найдосвідченіші зможуть утриматись на ринку.

     Як закріпити свої позиції, як розвинути та просувати бізнес? Для успішного ведення бізнесу необхідно мати не лише товар чи послугу, місце продажу та персонал, необхідно врахувати дуже багато зовнішніх і внутрішніх факторів конкурентного ринку. Для формування стратегії підприємства, перш за все необхідно визначити місію фірми, розробити план розвитку, дослідити ринкове середовище, і лише після цього впроваджувати стратегічні плани в життя.

     Правильно поставлені управлінські задачі дозволяють отримати інформацію, необхідну для розстановки пріоритетів в діяльності фірми та планування подальшої роботи, надають базу для оцінки перспективності можливостей, що відкриваються, та забезпечують механізмами контролю за виконанням прийнятих рішень.

     Поки що більшість директорів та керівників фінансових служб українських компаній не уявляють собі реальних переваг, які їм дає правильне використання показників конкурентного ринку. Навіть зрозумівши необхідність постановки задачі для аналізу конкурентів та їх продукції, більшість компаній беруться зробити це самостійно. Розраховуючи на свої сили та своїх спеціалістів. Рішення правильне тільки в одному – так можна зекономити на початковому етапі. У що виллється підсумкова сума - про це не думають або намагаються себе відволікти думками, що мета близька, прорвемось якось.

     Виконати таку роботу без залучення спеціалістів – це подвиг! І така команда заслуговує на повагу з нашого боку та на гарну премію із сторони керівництва. Реалії показують, що не всім спеціалістам, навіть, з великим досвідом роботи та освітою, вдається легко впровадити таке завдання у життя.

     Практика підтверджує, що своїми силами виконати таку роботу для компанії важко, адже існує багато негативних чинників:
     Відсутність досвіду. Панове керівники, не тіште себе ілюзіями і розповідями Ваших псевдоекспертів! Раз до сих пір є потреба у постановці задачі аналізу конкурентного ринку, повірте зробити це нікому.
     Працівники зайняті тим, заради чого Ви взяли їх на роботу. Якщо співробітники компанії більш-менш навантажені своїми основними обов’язками (і маємо надію, що встигають повністю справлятися з ними), не варто надіятися, що вони, навіть будучи хорошими спеціалістами, зможуть створити ефективну систему у вільний час.
     Псевдоексперти не розуміють мети аналізу. Часто, отримавши завдання від керівника, співробітники завжди бачать ціль, заради чого це робиться, не розуміють своєї вигоди, не мають мотиву на результат. В результаті маємо неповні і неточні дані, які тільки спотворюють реальну картину.
     Необхідність виділення ресурсів. Наявність виділених ресурсів необхідно безумовно, так як створення системи управлінських показників саме по собі є досить серйозною задачею і потребує вагомих затрат як часу, так і фінансів, особливо у великих організаціях із складною структурою. Спроба створити все своїми силами - це ще й залучення власних ресурсів, до яких треба додати малу ефективність від впровадження, недоотриманий прибуток, із-за розтягнутого в часі процесу, та ще перемножимо це на роки впровадження … Виходить сума, про яку краще нікому не знати.

     Перш, ніж вступати у боротьбу з конкурентами, необхідно визначити для себе, що таке конкуренція і дати відповідь на ряд питань:

 • Конкуренція - це боротьба між капіталом за отримання максимального прибутку.

Ви хочете заробляти більше, ніж інші?

 • Конкуренція - боротьба між фірмами за один і той же сегмент ринку.

Вам потрібно лідерство на ринку?

 • Конкуренція - суперництво між окремими особами, зацікавленими в досягненні кожним певної мети.

Вам потрібне фінансове збагачення та лідерство на ринку?

 • Конкуренція - суперництво в якій-небудь галузі, боротьба за досягнення кращих наслідків, боротьба за споживача та його ставлення до Вашої компанії.

Ви хочете, щоби Ваша продукція була кращою? Вам потрібно здобути нових споживачів?

 • Конкуренція - це війна всіх проти всіх.

Ви хочете бути переможцем?

     Мережа наших рекламних агенцій пропонує професійні консалтингові послуги по аналізу конкурентного середовища по відношенню до Вашого бізнесу, які включають:

 • створення повної бази конкурентних кампаній;
 • оформлення докладних звітів про специфіку та напрямок роботи конкурентів;
 • розробка набору інструментів для просування окремих Ваших товарів;
 • розробка набору інструментів для просування іміджу Вашої компанії;
 • консультування Вашого персоналу;
 • розробка рекламної кампанії

     Для того, щоби Ваші рекламні кампанії не були марною тратою грошей, щоби показати продукт ринку, щоби він був кращий візуально чи за характеристиками за продукт конкурентів, щоби знайти свою потенційну аудиторію необхідно провести детальний аналіз конкурентного ринку та конкурентної продукції. Не кожній великій компанії по кишені наймати професійного аудитора ринкового середовища, тому краще періодично звертатись до професійних експертів, які надають консалтингові послуги.

Замовляйте аналіз ринку конкурентів – будьте на крок попереду всіх!

Замовити аналіз конкурентного ринку