Створення сайтів
Якісні сайти за короткі терміни. Вибирай - від приватних сайтів-візитівок до порталів
Реклама в Інтернеті
Контекстна реклама, банеропокази, лінки, тематичні проекти, мережі для підтримку бізнесу
Пошукова оптимізація
Твій сайт не бачать? Потрібні відвідувачі? Пропонуємо новітні SEO технології для Вашого сайту
Спеціалізована реклама
Мрієш про політичну кар’єру? Потрібна неординарна реклама? Звертайся – допоможемо!
Комплексні рекламні пакети
Якщо бракує досвіду і в штаті немає професійного рекламіста – вибирайте готові пакети послуг!
Рекламні кампанії
Рекламна кампанія Вашого бізнесу, Ваших товарів та послуг – запорука успіху! Розвивайся рекламуючи!
Копірайтинг в Україні
Професійні рекламні статті, презентації, розсилки, брендінг, неймінг та слогани
Професійна поліграфія
Іміджеві, представницькі та рекламні поліграфічні послуги, розробка та втілення в життя
PR-послуги
Якщо потрібна професійна піар-акція – довір справу професійним піарщикам! Результат буде!

Проведення PR-кампаній

     Для втілення в життя якісної PR-кампанії може бути недостатньо продумати оригінальну стратегію та сформулювати основну ідею кампанії. Ефективний піар буде, по-справжньому, ефективним, якщо вміло та послідовно втілити потрібні механізми проведення PR-кампанії в реальність. Для цього, буде замало бажання та цікавих ідей, - для цього необхідні суто професійні навики, які здобуваються на протязі багатьох років. Необхідна робота журналіста, маркетолога, копірайтера та , інколи, ще багато професіоналів.

Основні переваги піару в Інтернеті:

  • Низька ціна. Ефективна піар-кампанія може коштувати в 5-20 разів дешевше від аналогічної (з тим же ефектом) кампанії в класичних ЗМІ
  • Охоплення величезної аудиторії. Про Ваші товари чи послуги дізнається величезна аудиторія користувачів, адже Інтернет не має кордонів та обмежень.
  • Миттєвий ефект. Лише в Інтернеті можливий миттєвий ефект від піар-акції – зацікавлений користувач може відразу оформити замовлення в онлайні. Порівняйте з видом продажу через акції в друкованих ЗМІ – скільки часу мине від прочитання до покупки і скільки шансів є для того, щоби читач вирішив не робити покупку.
  • Тривалість. Якщо Ви замовили (як один з інструментів) розміщення рекламних статей – вони будуть зберігатись довічно і, цим самим, Ви можете одержувати прибутки від піар-кампанії, навіть, через тривалий проміжок часу, після її завершення.
  • Іміджеве позиціонування. Всім вже відомо, що користувач Інтернету – людина мисляча і свідома, здатна аналізувати і запам’ятовувати, розвиватися і впливати на інших. Проведення піар-кампаній втілює багато завдань, зокрема, виконує іміджеву функцію – про Ваш товар чи послугу користувачі не тільки дізнаються, але і запам’ятають Ваш бренд. Це, в свою чергу, принесе прогнозований тривалий ефект для просування Вашої продукції на ринку.
  • Швидкий старт. Якщо Ви маєте розроблену PR-кампанію – Ви можете розпочати її впроваджувати вже за кілька годин, а не чекати дні чи тижні на друк реклами чи статей в ЗМІ.
  • Зручний аналіз результатів. В Інтернеті легко відслідкувати ефект від проведеної піар-акції, який буде виявлятись у збільшенні відвідуваності Ваших сайтів та збільшенні об’єму проданих товарів та послуг. Крім збору статистичних даних Ви можете проводити онлайн-опитування, яке дасть змогу покращити Вашу продукцію та віднайти нові шляхи її впровадження на ринку.

     Професійні рекламісти мережі наших агенцій проведуть ефективну піар-кампанію з дотриманням всіх правил PR-технологій, враховуючи всі фактори ринку, конкурентного середовища та особливостей товарів, послуг чи проекту, який просувається.

     Основним напрямом проведення піару є проведення PR-кампаній в Інтернеті, але можливе втілення Ваших піар-акцій класичними способами – через друковані ЗМІ, радіо та телебачення. Якщо Ви зацікавлені в ефекті від впровадження нових послуг чи товарів – звертайтесь до професіоналів своєї справи!

Замовити проведення PR-кампаній